Książka Życzeń

Książka życzeń i zażaleń, czasem nazywana też Książką skarg i wniosków, w latach 80′ za czasów tzw. komuny, w każdym sklepie obowiązkowo była dostępna dla klientów. Prowadzona była na użytek organów, przeprowadzających okresowe kontrole placówki.

ksiazka-skarg-i-wnioskow

Tę tutaj umieściłem do skorzystania, przez wszystkich, którym dalsze dzieje tego bloga nie są obojętne. Obiecuję sumiennie czytać Wasze „Życzenia i Zażalenia”, brać je pod uwagę i starać się odpowiadać. Z czasem, kiedy blog przyjmie zdecydowany kierunek rozwoju i okrzepnie, potrzeba istnienia tej formy konsultacji, może okazać się zbędna.

Na dziś każda Wasza (wspierająca lub krytyczna), uwaga jest dla mnie cenna.

12 odpowiedzi na Książka Życzeń

 1. Andrzej pisze:

  ~~ Zawsze ~~
  Zawsze pisałem do kogoś, albo po coś, jeśli któryś z tych warunków nie był spełniony – nie pisałem. Tu (czyli teraz 🙂 ), jest inaczej, piszę kiedy i co chcę. I wiecie – dobrze mi z tym, że nie interesuje mnie wcale, czy ktoś to będzie czytał – czy nie.
  ~~ MOŻE ~~
  Może w końcu nauczę się pisać, brak tej umiejętności utrudnia mi znacznie, dzielenie się z innymi. A z całą posiadaną skromnością, uważam że jest czym. Jest to moim życzeniem, więc lokuję tekst w odpowiednim miejscu. W razie by ktoś to czytał, niech czuje się pozdrowiony. ♥ 🙂

 2. Renata pisze:

  Pisz Andrzeju, pisz.
  Mi podobnie brakuje tej umiejętności. Ale podoba mi się fakt, że można się tego nauczyć. To zmienia postać rzeczy 😀

  Pozdrawiam również 🙂

 3. Filip pisze:

  Na tę chwilę dwa życzenia-zażalenia:

  A ten „rysponsyf” 😉 na górze, to on musi tam być i dominić? Jakie co inne by tam – jakie logo pisano-rysowane (córcia?) dać, czy cuś?

  F.

  • Andrzej pisze:

   Widzisz Filipu, co do logo, aktualnie posiadam zero koncepcji, jak finalnie ukształtuje się blogcepcja, tuszę że logo również przywlecze z sobą. To musi być coś bardzo prostego a zarazem konkretnego.

 4. Bogusia pisze:

  Tej skromności to jakosik nie zauważyłam …. ale piszesz świetnie i czyń to czyń czyń ……

 5. agnieszka pisze:

  jak ma się zarejestrować ? bo nie mogę się zalogować na stary LOGIN ???

  • Andrzej pisze:

   Samodzielna rejestracja jest wstrzymana, wystarczy w tej sprawie skontaktować się ze mną, konto utworzę najszybciej jak będę w stanie. Twoje jak już pewnie wiesz, jest gotowe. 🙂

 6. Bogna pisze:

  Komentarze bez rejestracji są możliwe?
  Posiadanie konta do czego jest potrzebne?

 7. abeni pisze:

  a jakich?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *